Hatgólos felkészülési mérkőzésen kapott ki a DVTK

A válogatottak mérkőzései miatt szünetelnek az OTP Bank Liga küzdelmei. Ezt kihasználva felkészülési meccset játszott a DVTK Debrecenben, ahol 4-2-es vereséget szenvedett.

A zárt kapus találkozón pályára lépett két vendégjátékos, egy középső védő és egy támadó, akiknek a nevét azonban nem hozta nyilvánosságra a klub a honlapon megjelent beszámolóban.

Kulcspillanatok

25. perc: 11-es a DVTK javára Acolatse buktatásáért. Rudi Požeg Vancaš állt a labda mögé, és az elvetődő kapus helyére, középre gurított, 0-1

25. perc: Baranyai Nimród kapott jó kiugratást a jobb oldalon, tolt egyet rajt, majd a hosszú alsó sarokba gurított, 1-1

38. perc:  Bárány Donát csapott le egy rosszul hátraadott labdára, és kilőtte jobbról a hosszú alsó sarkot, 2-1

76. perc: Hazai szabadrúgás az alapvonaltól 17 méterre, jobbra. Vajda Botond állt a labda mögé, és a rövid felső sarokba tekert, 3-1

86. perc: Hazai szöglet jobbról, a labda átszátt a hosszú oldalra, ahol Bévárdi Zsombor mellel maga elé tette, majd nagy gólt lőtt a kapu hosszú oldalába, 4-1

88. perc: Diósgyőri szöglet után a kipattanó labdát a támadó vendégjátékosunk okosan a kapufa mellé tekerte 17 méterről, Milošević bravúrral védett, a kipattanót Bokros Szilárd lőtte közelről a léc alá, 4-2

Kuznyecov Szergej edző értékelése: “Az első félidőben minőségi játékot mutatott be a csapat, azonban elkövettünk néhány hibát, amit a jövőben el kell kerülni, amennyiben sikeresek akarunk lenni. A második félidőben inkább vegyes volt a kép, illetve ekkor már pályára lépett mind a két vendégjátékos. Jó információkat szolgáltatott róluk ez a meccs, amit alaposan ki fogunk elemezni. Most szusszanunk egyet, hétfőtől pedig minden erőnkkel a Paks elleni találkozóra készülünk.”

Ha szeretne tájékozott és jól értesült lenni, de messzire elkerülné a propagandát, iratkozzon fel hírlevelünkre!